تحویل فوری   : انواع ساندویچ پانل سقفی و دیواری و سردخانه ای در ضخامت های مختلف

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی (roof sandwich panel)

ساندویچ پانل ها از دو لایه از جنس ورق های گالوانیزه، آلوزینک، آلومینیومی، استنلس استیل، مس و پی وی سی تشکیل شده است و فومی عایق مابین این دو لایه از جنس پشم سنگ، پلی یورتان و پلی استایرن قرار گرفته است. ظاهر این مصالح به دلیل شباهتی که به ساندویچ دارند نام ساندویچ پانل به خود گرفته است. عرض این پانل ها 08/1 متر بوده که 7 سانتی متر آن بصورت اورلپ می باشد. ساندویچ پانل های سقفی طول متفاوت دارند که این بر اساس نیاز مشتری تعیین شده و سفارش داده می شود.

شکل ظاهری پنل های سقفی به صورت های متنوعی از جمله شادولاین، سینوسی یا کرکره ای، ذوزنقه و طرح سفال می باشد. به دلیل ویژگی های خاصی که در ساندویچ پانل ها وجود دارد امروزه در بسیاری از موارد مورد استفاده قرار می گیرند.ود.

کاربرد های ساندویچ پنل سقفی:

از ساندویچ پانل های سقفی به دلیل عایق بودن قیمت مناسب و مقاومت بالا و .... در بسیاری از موارد استفاده میشود از جمله: سردخانه های ثابت ومتحرک، سالن های ورزشی، سوله های صنعتی، کانکس ها، انبارها و سیلوها، ویلاهای پیش ساخته، کانتینرهای پیش ساخته، در فضای سالن کارخانه ها و ورزشگاه ها، درمانگاه های سیار، استخرهای سرپوشیده، دیوار و سقف های کاذب، واحدهای امدادی در زمان وقوع حوادث پیش بینی نشده، انبار و بارانداز، ساختمان های اداری و هتل ها، مخازن چند جداره، پست نگهبانی و ....

مزایای پانل سقفی:

  • انتقال صوت را کاهش می دهند
  • انتقال حرارت را کاهش می دهند
  • انتقال رطوبت را کاهش می دهند
  • ساندویچ پانل ها رامی توان مجددا در پروژه های دیگر مورد استفاده قرارداد
  • در صورت بروز آتش سوزی، اشتعال را کاهش می دهند میشود
  • در هنگام بروزحوادث طبیعی از جمله سیل و طوفان و زلزله، خسارت و صدمات را کاهش می دهند ا

 

ساختار و مشخصات فنی ساندویچ پانل سقفی:

پانل(ساندوبچ پنل) سقفی از ضخامت 3 الی ۲۰ سانتی‌متر با فوم تزریقی پلی یورتان پانل های سقفی با تزریق فوم پلی یورتان و با ضخامت های 3 سانت متر تا 20 سانتی متر تولید می شود که این تنوع در تولید به شرایط و نوع کاربرد آن بستگی دارد برای نمونه در ساندویچ پانل هایی که برای سردخانه ها استفاده می شود ضخامت 8 سانتی متربه بالا کاربرد دارد. دوروش برای تولید ساندویچ پانل ها وجود دارد می پوشاند.

ساندویچ پانل سقفی , ساندویچ پانل دیواری